Disciplinární tresty

Připomínáme princip evidence vyšších trestů a následný způsob udělování zákazů startu v soutěži:

Za každý lichý (1., 3., 5.,….) desetiminutový trest v sezóně není udělen žádný zákaz činnosti. Za každý sudý následuje automatický zákaz činnost na jeden zápas (po druhém desetiminutovém trestu), na dva zápasy (po čtvrtém desetiminutovém trestu) na čtyři zápasy (po šestém desetiminutovém trestu) na osm zápasů (po osmém desetiminutovém trestu) a na 16 zápasů (po desátém desetiminutovém trestu).

Za první osobní trest do konce utkání nebo trest ve hře v sezóně je udělen automatický zákaz činnosti na dvě následující utkání. Za druhý osobní trest do konce utkání nebo trest ve hře v sezóně je udělen automatický zákaz činnosti na pět následujících utkání. Za třetí osobní trest do konce utkání nebo trest ve hře v sezóně je udělen automatický zákaz činnosti na dvacet následujících utkání.

Udělené zákazy činnosti jsou přenosné mezi sezónami.

 

Evidence trestů začíná v každé sezóně od nuly.

Aktuální přehled zákazů startu v soutěži je zveřejněn na „Nástěnce“ webu RHML a toto zveřejnění disciplinárního trestu je považováno za oficiální rozhodnutí. V případě, že potrestaný hráč nastoupí do utkání v termínu aktivního trestu, dojte ke kontumaci zápasu v neprospěch týmu potrestaného hráče.

Může se stát, že zápis o utkání uvádí nepřesnou informaci o potrestaném hráči – proto v případě utkání, ve kterém dojde k udělení vyššího trestu, je vhodné na závěr zápis zkontrolovat společně s rozhodčím a potvrdit si zapsané informace.

Díky a doufám, že toho nebude moc k řešení! 😉 

 

Disciplinární tresty - zákaz startu

HráčTýmPozn.ZTMT 5T 10OKSTOP do
Hrdina RadekNesportovní chování (25)42510013.11.2023
Tolkner MartinNapadení rozhodčího0000022.10.2023